TRANS DACH TRANS DACH TRANS DACH TRANS DACH TRANS DACH
Jesteśmy wszędzie tam gdzie nas potrzebują...

Oferta

Blachodachówki
Oferta separatorKORRA
jest to nowoczesna blachodachówka wysokiej jakości. Produkowana w zróżnicowanej palecie kolorów. Spełniająca wysokie oczekiwania klientów pod względem estetycznym jak i też wytrzymałościowym.
Wykonywana jest z blachy powlekanej o grubości 0,50 mm cynkowanej ogniowo. Niewielki ciężar około 5 kg i szybki montaż blachodachówki KORRA to zalety, które można wykorzystać podczas budowy nowych obiektów oraz remoncie i wymianie starego pokrycia.
Blachodachówki
Oferta separatorKIARA
wykonywana jest na nowoczesnej linii sterowanej komputerowo. Wykonywana jest z blachy powlekanej o grubości 0,50 mm cynkowanej ogniowo co daje jej niezwykłą wytrzymałość. Moduł dachówki 350 mm do złudzenia przypomina tradycyjną dachówkę ceramiczną. Blacha dachówkowa oferowana jest w bogatej palecie kolorów RAL.
Zabezpieczona jest folią jonizującą chroniącą przed ewentualnymi uszkodzeniami. KIARA przeznaczona jest do budynków w których estetyka i wygląd mają ważną rolę.
KIARA zapewnia wspaniały i niepowtarzalny wygląd dachu na długie lata. Wysoką jakość wyrobu potwierdza 10 letnia gwarancja oraz aprobaty techniczne ITB.