TRANS DACH TRANS DACH TRANS DACH TRANS DACH TRANS DACH
Jesteśmy wszędzie tam gdzie nas potrzebują...

Oferta

System rynnowy
Oferta separatorMetalowy

Materiał z którego jest wykonany nasz system rynnowy to skandynawska stal ocynkowana i powlekana obustronnie powłoką Prelaq RWS (Rain Water System).

Zastosowanie najwyższej jakości surowca gwarantuje trwałość systemu, odporność na zmienne warunki atmosferyczne i korozję. Powłoka organiczna poza barierą chemiczną i mechaniczną nadaje również rynnie trwały i intensywny kolor. Osiem warstw ochronnych pokrywających blachę gwarantuje doskonałe zabezpieczenie i wielokrotnie wydłuża czas eksploatacji systemu.

Zaawansowana technologicznie struktura powłoki zapewnia trwałość kolorów przez długie lata. System Rynnowy Assa dostęny jest w dwóch rozmiarach 150/100 produkowany z taśmy stalowej o szerokości 333 mm i 125/87 produkowany z taśmy stalowej o szerokości 285 mm. Jest to najgłębszy profil rynny powlekanej dostępny na rynk. Jest to system uszczelkowy, montowany na zatrzask, nie wymaga lutowania co bardzo usprawnia proces montażu. Rynny produkowane są w długościach 4 m i 3 m. Rury spustowe dostępne są w trzech długościach: 4 m, 3 m i 1 m. Doskonale sprawdza się w budownictwie jednorodzinnym oraz w obiektach przemysłowych.

System Rynnowy Assa dostępny jest w siedmiu kolorach: brązowym, czerwonym, ceglastym, czarnym, grafitowym, białym oraz miedzianym. Dzięki zastosowaniu surowca o najwyższej jakości możemy udzielić 10 letniej gwarancji na trwałość elementów systemu rynnowego. System rynnowy produkowany jest zgodnie z polską normą PN EN-612.

Nowa udoskonalona powłoka - Warstwa dekoracyjna lakieru ma nie tylko ładnie wyglądać, ale pełni bardzo ważne zadanie - chroni stalową blachę przez korozją i uszkodzeniami. Grubość powłoki dekoracyjnej w przypadku blachy Prelaq RWS (Rain Water System) wynosi 35 µm. Jest to znacznie więcej niż w przypadku zwykłej powłoki poliestrowej.

Kilka warstw ochronnych - Najpierw na stal nakładana jest warstwa cynku chroniąca przed korozją. Następna warstwa pasywacyjna zapewnia farbie podkładowej bardzo dobrą przyczepność. Potem kładziona jest warstwa farby podkładowej, zwiększająca ochronę antykorozyjną i poprawiającą przyczepność warstwy wierzchniej. Na koniec kładziona jest powłoka dekoracyjna blachy stalowej. Po każdym etapie blacha Prelaq RWS (Rain Water System) poddawana jest procesowi suszenia i utwardzania.

Oryginalna szwedzka blacha - SSAB Swedish Steel - producent blachy Prelaq RWS (Rain Water System) - jest największym szwedzkim koncernem stalowym. W ramach jednej firmy zintegrowany jest jest cały proces produkcji blach - od wytopu stali przez walcowanie i cynkowanie do powlekania lakierami organicznymi. Stal produkowana jest z niezwykle czystej rudy żelaza wydobywanej na dalekiej północy Szwecji.

Lepsza gwarancja - Prelaq RWS (Rain Water System) ma gwarancję 15 lat, ale przy właściwej konserwacji trwałość i estetyka powłoki może utrzymać się do 30-40 lat.

System rynnowy
Oferta separatorPCV
System rynnowy "Karolina" jest produkowany z PVC-U z dodatkami barwnika, stabilizatorów oraz środków odpornych na działanie promieniowania ultrafioletowego.

Rynny oraz rury spustowe są wytłaczane na austriackich liniach technologicznych, natomiast kształtki łączące oraz pozostałe akcesoria są wytwarzane metodą wtrysku również na maszynach pochodzących z Austrii.

Nowoczesny park maszynowy, odpowiednio zaprojektowane i wykończone powierzchnie podzespołów kalibrujących i formujących gwarantują produkcję elementów systemu rynnowego na bardzo wysokim poziomie.

System rynnowy "Karolina" składa się z:
  • rynien: 150, 125 i 100 mm
  • rur spustowych: 100, 75 mm
  • elementów łączących do rynien: złączki, narożniki, leje spustowe oraz zaślepki (wymienione kształtki łączące posiadają fabrycznie wklejone uszczelki)
  • elementów łączących do rur spustowych: złączki, kolana, trójniki (łączenie na wcisk bez klejenia)
  • zespołu uchwytów do rynien i rur spustowych